Nordlux
( ilość produktów: 947 )W 1977 roku na duńskim roku pojawiła się znakomita marka Nordlux i cieszy swoimi projektami po dziś dzień. Również i u nas można dostać Nordlux lampy wewnętrzne – w dobrej cenie. Jedną z nienaruszalnych reguł podczas tworzenia produktów Nordlux jest troska o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki pracy utalentowanych artystów Nordlux oprawy są tak piękne, niezawodne i wyrafinowane nawet w najmniejszych detalach, że nie sposób oderwać wzroku.
Nordlux lampy wewnętrzne – bardzo polecamy!
Piękny projekt w połączeniu z najlepszymi nowoczesnymi technologiami przekracza wszelkie oczekiwania – korzystanie z tych lamp będzie funkcjonalne i atrakcyjne nawet po wielu latach. Poza tym Nordlux oświetlenie są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska. Dzięki temu są fajną propozycją dla fanów eko stylu, a do tego niosą ze sobą wystarczającą siłę i praktyczność. To także potwierdza ich niezrównane bezpieczeństwo i trwałość, jakich próżno szukać w propozycjach niższej klasy. Zapraszamy!

Lampa Sufitowa Nordlux Kaito 2320556003

Lampa Sufitowa Nordlux Kaito 2320556001

Żyrandol Nordlux Takai 2320403018

Nordlux Takai 2320445018 Lampka Biurkowa

Zwis Nordlux Hill 2220103060

Nordlux Oja 50066103 Plafon

Kinkiet Zewnętrzny Nordlux Arki 2118111003

Kinkiet Zewnętrzny Nordlux Canto 49701034

Oprawa Ścienna Nordlux Scor 21651030

Lampa Wisząca Nordlux Nexus 2020583001

Lampa Ścienna Nordlux Canto 49701001

Lampa Sufitowa Nordlux Mib 2020666003

Oprawa Ścienna Nordlux Skot 17051003

Lampa Wisząca Nordlux Strap 84333009

Lampa Biurkowa Nordlux Ellen 48555013

Plafon Nordlux Kaito 2320546003

Lampa Sufitowa Nordlux Kaito 2320546001

Oprawa Ścienna Nordlux Model 2412401023

Lampa Ścienna Nordlux Model 2412401009

Żyrandol Nordlux Tavia 2412353003

Lampa Ścienna Nordlux Artilus 2418151003

Lampa Wisząca Nordlux Tavia 2412353001

Żyrandol Nordlux Versale 2420013009

Kinkiet Zewnętrzny Nordlux Canto 49721203

Kinkiet Zewnętrzny Nordlux Canto 49701203

Lampa Biurkowa Nordlux Ellen 2213745003

Nordlux Ellen 2213745001 Lampka Biurkowa

Lampa Sufitowa Nordlux Djaysmart 2110886101

Kinkiet Nordlux Trio 3001601

Kinkiet Zewnętrzny Nordlux Canto 49701010

Kinkiet Nordlux Takai 2320421018

Oprawa Ścienna Nordlux Fluctus 2318211003

Oprawa Ścienna Nordlux Fluctus 2318231003

Lampa Wisząca Nordlux Mib 71679933

Lampa Ścienna Nordlux Mib 61681033

Kinkiet Nordlux Shapes 2320321035

Lampa Biurkowa Nordlux Ellen 2213745026

Lampa Biurkowa Nordlux Ellen 2213755009

Lampa Biurkowa Nordlux Ellen 2213755033

Oprawa Ścienna Nordlux Ellen 2213721033

Lampa Ścienna Nordlux Ellen 2213701035

Lampka Biurkowa Nordlux Ellen 2213745057

Nordlux Ellen 2213745007 Lampka Biurkowa

Nordlux Ellen 2213745009 Lampka Biurkowa

Lampka Biurkowa Nordlux Ellen 2213745006

Kinkiet Nordlux Ellen 2213721003

Lampa Ścienna Nordlux Ellen 2213721001

Lampka Biurkowa Nordlux Ellen 2213745023

Kinkiet Nordlux Furiko 2320241035

Lampa Ścienna Nordlux Furiko 2320241003

Lampka Biurkowa Nordlux Taido 2320375018

Nordlux Taido 2320375033 Lampka Biurkowa

Oprawa Ścienna Nordlux Spargo 2320361003

Kinkiet Nordlux Spargo 2320361001

Plafon Nordlux Oja 2210666103

Nordlux Ojasmart 2015146103 Plafon

Oprawa Ścienna Nordlux Foam 2210131003

Plafon Nordlux Foam 2210126003

Lampka Biurkowa Nordlux Lilly 2213575018

Zwis Nordlux Asti 2213143014

Lampa Wisząca Nordlux Notti 2213073023

Plafon Zewnętrzny Nordlux Griffin 2218126047

Oprawa Ścienna Nordlux Griffin 2218131047

Kinkiet Zewnętrzny Nordlux Nico 2218221009

Kinkiet Zewnętrzny Nordlux Nico 2218231009

Kinkiet Nordlux Explore 2113261003

Żyrandol Nordlux Siv 45883003

Kinkiet Zewnętrzny Nordlux Lønstrup 71412031

Oprawa Ścienna Nordlux Scor 21751030

Nordlux Harlow 2110496101 Plafon

Kinkiet Zewnętrzny Nordlux Canto 49711001

Lampa Ścienna Nordlux Nexus 2020601001

Zwis Nordlux Nexus 2020563001

Oprawa Ścienna Nordlux Canto 49721034

Lampa Ścienna Nordlux Fold 2019041038

Żyrandol Nordlux Siv 45883001

Nordlux Mib 2020666001 Plafon

Plafon Nordlux Oja 47286001

Nordlux Notti 2011035010 Lampa Stołowa

Lampa Podłogowa Nordlux Omari 2112254003

Plafon Nordlux Standard 25326001

Lampa Ścienna Nordlux Canto 49731001

Lampka Biurkowa Nordlux Alton 47645001

Lampa Ścienna Nordlux Canto 49701031

Oprawa Ścienna Nordlux Theo 2112631003

Plafon Nordlux Oja 2015066133

Oprawa Ścienna Nordlux Pop 45841023

Oprawa Ścienna Nordlux Helix 77479938

Oprawa Ścienna Nordlux Canto 49711034

Kinkiet Zewnętrzny Nordlux Fold 2019041035

Nordlux Theo 2112645003 Lampa Stołowa

Plafon Nordlux Oja 2110476101

Lampa Stołowa Nordlux Ellen 48555023

Kinkiet Zewnętrzny Nordlux Tin 21279903

Żyrandol Nordlux Pop 45833023

Lampa Ścienna Nordlux Fold 2019051038

Nordlux Oja 47276001 Plafon

Żyrandol Nordlux Pop 45833001

Lampa Wisząca Nordlux Jelly 2010783001

Nordlux Oja 2015106101 Plafon




