O nas

Prowadzimy sklep oferujący artykuły wyposażenia wnętrz już od roku 2000. W początkowych latach oferowaliśmy różnorodny asortyment, jednak z biegiem czasu zdecydowaliśmy się aby skoncentrować się na jego specjalizacji i aktualnie skupiamy się już niemal całkowicie na kategorii oświetlenie. Przez ten długi okres zbieraliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam na stworzenie eleganckiego salonu w centrum Torunia jak i na rozszerzenie działalności o sieć internet, dzięki czemu jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów oraz obsługi klienta nie tylko na naszym lokalnym rynku.

Nasz salon z lampaki oraz innymi elementami wykończenia wnętrz

Odwiedzając zarówno nasz sklep internetowy jak i stacjonarny użytkownik od razu zostaje otoczony mnogością dostępnego asortymentu. Wypracowaliśmy sobie bardzo dobre kontakty handlowe z dziesiątakami dostawców. dzięki czemu możemy zaoferować niemal każdą lampę w możliwie najkrótszym czasie oraz w konkurencyjnej cenie. Nie wierzysz? Sprawdź nas :-)

Wnętrze naszego sklepu urzeka mnogością asortymentu umieszczonego w ciekawych aranżacjach

Zazwyczaj gościmy w naszych skromnych progach dwa typy klientów. Pierwsi to zdecydowani, którzy dokładnie wiedzą czego chcą, pokazują nam zdjęcia lub nazwę modelu a my jedynie przygotowujemy dla nich  najkorzystniejszą ofertę. W przypadku drugiego typu dopasowujemy lampy do wnętrza, którego koncepcja aranżacji tli się jeszcze w głowie naszego klienta. Jedni i drudzy zawsze dostarczają nam olbrzymiej frajdy podczas wspólnego wybierania odpowiednich produktów.

Przedstawiamy miejsce, w którym odbywają się długie romowy z klientami, między innymi o ich wymarzonych lampach

Sercem naszego sklepu są produkty, często będące dziełami wybitnych artystów, bywają solidne, ale nierzadko o bardzo delikatnej strukturze. Mimo, że kwestie związane z pakowaniem oraz transportem lamp mogą wydawać się banałem to dojście do perfekcji w ramach tych zagadnień zajmuje dobre kilka lat. Na szczęście mamy to już za sobą, dlatego jesteśmy w stanie nie tylko sprzedać towar ale często sprowadzić go dla klienta z innego kraju UE, odpowiednio go zapakować, zoptymalizować czas doręczenia a nawet zamontować produkt u klienta.

Lampy Azzardo, Max Light , Astro oraz kilkadzieciąt innych marek - z doświadczenia wiemy, że tak wielki wybór jest przytłaczający dla wielu klientów.
 

Chcesz wiedzieć o nas jeszcze więcej?

Skontaktuj się z nami tel. 606 402 803

pixel